Vous n’êtes pas connecté.

Bonjour, visiteur, bienvenu sur les forums Forum BloodWars - www.fr.bloodwars.net. Si c’est votre première visite, nous vous invitons à consulter l’Aide. Elle vous expliquera le fonctionnement de cette page. Pour avoir accès à toutes les fonctionnalités, vous devez vous inscrire. Pour cela, veuillez utiliser le formulaire d’enregistrement, ou bien lisez plus d’informations sur la procédure d’enregistrement. Si vous êtes déjà enregistré, veuillez vous connecter.

hypnos

Fondateur historique - Ex Super-Modérateur

  • "hypnos" a démarré cette discussion
  • Envoyer un message privé

1

13. 09. 2007, 12:32

Offtopic polonais / Polski offtopic

Note: Ceci est un offtopic polonais, alors vous êtes libre d'expression tant que c'est en polonais ;)

Uwaga: to jest polski offtopic językowy, przede wszystkim dla graczy co nie mówią po francusku. Jest to jedyne miejsce na tym forum gdzie polski ma rację bytu. Przypominam polskim ziomkom że, użycie go gdziekolwiek indziej będzie uznane jako złamanie regulaminu forum i gry co będzie "nagradzane" ostrzeżenimi.;)
***Opérateur de BloodWars - Ultima Thule***
***Administrateur du Forum BloodWars***

>>> Clique ici pour m'envoyer un MP <<<


À lire avant de poster un MP: Qui est qui et à qui rapporter quoi?

Un problème avec le PREMIUM? À lire: F.A.Q. en cas de problèmes avec les comptes PREMIUM

Aurez-vous le courage de choisir la pilule rouge ?.... !! Le staff forum recrute !!


Avant de poster un message sur le forum veuillez vous assurer si:
- la réponse
à votre question ne se trouve pas dans la F.A.Q. ou dans le Guide de jeu,
- votre sujet correspond bien à la section choisie!

2

13. 09. 2007, 12:42

witam wszystkich :P gram, dobrze mi idzie ale z francuskiego nic nie umiem :P ma ktos podobnie ? ;]

3

13. 09. 2007, 12:51

Ja tez ni w zab z francuskiego nie kumam, ale jakos idzie, gozej jesli przyjdzie pohandlowac :|

4

13. 09. 2007, 12:59

no własnie zastanawiam sie jak będziemy handlować
jedynia na forach klanów
chyba że umiesz francuski lub masz translatora :D

5

13. 09. 2007, 13:39

najsmutniejsze jest to ze zapowiada sie taki sam niewypal jak z servem UK... 180 osob zarejestrowanych... zal ;/

6

13. 09. 2007, 15:04

najsmutniejsze jest to ze zapowiada sie taki sam niewypal jak z servem UK... 180 osob zarejestrowanych... zal ;/
no i połowa pewnie nie gra
ale poczekajcie wszyscy
my od was odstapimy, nie będzicie mieli szanse na top (mam nadzieje że w nim będę :D )

a coś hypnosowi słabo idzie ten 15 lvl :D

7

13. 09. 2007, 15:21

Też zero po żabojadowemu gadam :P ale po roku gry na BW to wiekszosc rzeczy sie pamieta ;) i jakos to jest.

A co do tego ża mało osób pożyjemy zobaczymy :) dopiero serwer startuje :)
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

8

13. 09. 2007, 18:40

witam wszystkich ;]

Po francusku miotam ale nie chce mi sie pisac po FR to napisze tutaj :P wkoncu mod rozumie polski :p

Nie da sie zrobic do kont premium jakiejs mozliwosci kozystania z seci Belgijskich...??W koncu tu tez sie po francusku gada :P
Bym sobie esy slal na premium do woli jak i masa moich kumpli... a tak to musze kombinowac ze znajomymi w polsce:/


A i do tego by napewno doszlo sporo ludzi z belgi do gry... bo tak jak by kazdy mial kombinowac z numerami FR u nas... chodz to niedaleko xD to watpie ze komus by sie chcialo ... a paypalem malo osob sie bawi. :P

9

13. 09. 2007, 22:34

Widzisz, problem w tym, że żeby system premium SMS dla Belgii sie zwrócił musiało by z niego korzystać min 300 osób miesięcznie. Co jest mało realne na ten moment.

10

14. 09. 2007, 09:48

Witam :)
Tez ni w zab po ichniejszemu, ale pomagaja mi obrazki i podgladanie rodzimej wersji :) No i czasem musze spojrzec na trening zeby zobaczyc w ekwipunku co jest co :P

11

14. 09. 2007, 13:53

mowisz 300 ?? :p

jak sie postaram 50 uzbieram moze ^^

12

14. 09. 2007, 16:31

Czyżby jakis zaciąg z Belgii sie szykował na serwerze :D

Ciekawi mnie jak będzie wyglądała sprawa z klanami tutaj, skoro jest tak mało osób, same klany TOP bedą :P
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

13

14. 09. 2007, 18:12

jutro albo pojutrze zakladam klan (juz 12 lev prawie...) ktos sie pisze :D ?

14

14. 09. 2007, 20:21

Aj nie wiem może ja? Zaraz będzie 2 lvl :P Nie no żartuje dopiero zaczynam, ale kurcze normalnie ten server juz dawno jest jakbym kilka dni temu tu gral to byl bym TOP 1 i bym was wszystkich pozabijal, heheh :D Ale powaznie to czemu tak malo ludu?

15

14. 09. 2007, 20:48

Babcia chrupek :P ja sie pisze :D

a co do ilości ludzi to przydała by sie reklama we Francji :P bo sami nasi grają :)
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

16

14. 09. 2007, 21:32

ma ktos ochote przetlumaczyc opis klanu na francuski? bo moja znajomosc francuskiego to tylko 3 lata gimnazjum czyli bieda xD

17

15. 09. 2007, 10:04

siemka też jestem z Polski!!hypnos bedę mógł dołączyć do twojego klanu?? :P 8)

18

15. 09. 2007, 10:30

hehe podrobka turoka xd zal ;D btw hypnos to jest normalny klan czy testowy moja faremko :>>>?

19

15. 09. 2007, 10:35

no i nawet a ty podróba chrupka :D

20

15. 09. 2007, 10:40

nie jestem podrobka siebie samego i moge to udowodnic ;0

hypnos

Fondateur historique - Ex Super-Modérateur

  • "hypnos" a démarré cette discussion
  • Envoyer un message privé

21

15. 09. 2007, 11:09

klan testowy

no właśnie, klan jest narazie testowy a mam już 17 podań. Mógłbym was wszystkich przyjąć ale i tak nie na długo... czy jest już ktoś kto może złożyć własny klan? (chrupek - jak ci idzie ten 15lvl?)
***Opérateur de BloodWars - Ultima Thule***
***Administrateur du Forum BloodWars***

>>> Clique ici pour m'envoyer un MP <<<


À lire avant de poster un MP: Qui est qui et à qui rapporter quoi?

Un problème avec le PREMIUM? À lire: F.A.Q. en cas de problèmes avec les comptes PREMIUM

Aurez-vous le courage de choisir la pilule rouge ?.... !! Le staff forum recrute !!


Avant de poster un message sur le forum veuillez vous assurer si:
- la réponse
à votre question ne se trouve pas dans la F.A.Q. ou dans le Guide de jeu,
- votre sujet correspond bien à la section choisie!

22

15. 09. 2007, 11:09

Same podróbki :) A ja nie mogę się doczekać prawdziwych francuzów na serverze ;)
Pozdrawiam

23

15. 09. 2007, 11:12

Same podróbki jedynie Hastner prawdziwy :P :P :P
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

24

15. 09. 2007, 11:13

dzis wieczorem albo dopiero jutro bedzie... 13level zaczynam...

nom, niestety serwerowi zbraklo reklamy... nawet atakowac kogo nie ma bo wszyscy klikaja w top10 a nizej sie nie opyla;f

PS Nie jestem podrobka :F! Niech ktos napisze na r3 do Ciocia_Chrupka to udowodnie ;D

Pozatym jakbym robil klan to wezme narazie 6-8 osob max zeby bylo kogo atakowac

25

15. 09. 2007, 11:18

Z tą podróbką to był żart :)

a swoją drogą jak chodzi o Turoka to ktoś chciał sie poczuć jak on chyba :P



a co do klanu to trzeba zobić tak żeby były 2 równorzędne klany. Oblegi muszą być zacięte :) a nie że pierwsza 20 w jednym klanie i nikt nie podkoczy :) bo jednak w bw najbardziej cieszą oblegi klanowe :D
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

26

15. 09. 2007, 11:24

być jak turok, tzn to xxx resetach, majac xxx wyleszczonego sprzetu i sprzetu od ludzi ktorzy gre konczyli oraz byc takim idiota ze sie bierze Peery za wlozenie itemkow do zbrojowni wlasnego klanu? wolne zarty :F

27

15. 09. 2007, 11:58

Nie o tym mówie, leszczących na r1 były i pewnie dalej są setki :( a ten koleś co sie wpisał jako Turok pewnie chciał być powazany jako ten co dłuuuugo prowadził na r1 :P

Najlepiej jego spytajmy o zdanie :)
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

28

15. 09. 2007, 12:05

Gratuluje burejsuce wygranej walki :F 90hp wiecej zrobilo swoje :F ale w obronie nie bedziesz mial tak lekko :D

Wie ktos ile doswiadczenia ma top3? bo niewiem czy mam sie sprezac z expieniem zeby pozycji nie stracic :D

hypnos

Fondateur historique - Ex Super-Modérateur

  • "hypnos" a démarré cette discussion
  • Envoyer un message privé

29

15. 09. 2007, 12:12

Same podróbki :) A ja nie mogę się doczekać prawdziwych francuzów na serverze ;)
Pozdrawiam
no właśnie, ja chyba w tej sprawie nie musze się wypowiadać :> Ludzie uczcie się francuskiego :P
***Opérateur de BloodWars - Ultima Thule***
***Administrateur du Forum BloodWars***

>>> Clique ici pour m'envoyer un MP <<<


À lire avant de poster un MP: Qui est qui et à qui rapporter quoi?

Un problème avec le PREMIUM? À lire: F.A.Q. en cas de problèmes avec les comptes PREMIUM

Aurez-vous le courage de choisir la pilule rouge ?.... !! Le staff forum recrute !!


Avant de poster un message sur le forum veuillez vous assurer si:
- la réponse
à votre question ne se trouve pas dans la F.A.Q. ou dans le Guide de jeu,
- votre sujet correspond bien à la section choisie!

30

15. 09. 2007, 12:14

http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=cd61d48732

chyba pierwszy mutant na serwie... juz dobrze, dobrze... nie musicie gratulowac :D

Hypnos moj francuski jest na tym poziomie ze rozumiem ogolny sens tego co do mnie pisza ale z wyskrobaniem czegos to juz gorzej :F

31

15. 09. 2007, 12:33

To więc w takim razie kto tłumaczył tekst? :P
PS: A takie pytanie czy Francuzkików, nie jest za mało? Bo na razie to sami eghm chłopy ze wsi ;)

32

15. 09. 2007, 13:05

ja ogólnie jestem ciekaw ile na prawdę gra francuzów :D

a co do gry to nie idzie mi źle :D
wczoraj wpadł chyba 1 antyk na serwie, chyba że o kimś nie wiem :P

33

15. 09. 2007, 14:28

Mi leci sam badziew na ponad 15 poziom... ale do antykow to zaliczyc tego sie nie da;p
Przewalony nie fart mam od 2 dni... nie liczac ze wyprawy mi nie wchodza to wczoraj skuter odebralem z naprawy i sie 5 godzin puzniej rozwalilem na zaparkowanym samochodzie-.- ... Co za weekend :/ ;/ ;/

34

15. 09. 2007, 15:26

co jak co, drop jak drop, ale rozwalić się o zaparkowany samochód to poważnie pech :D

Hypnos, w sumie możesz nas wszystkich przyjmować :P i tak później wszyscy będą pod sztandarem chrupka :P

35

15. 09. 2007, 15:59

nie beda... ja biore z 6-8 osob zeby z wilkami sobie radzic i zeby atakowac kogo bylo :D

no chyba ze sie cos zmieni i nagle zacznie grac sporo osob ktore bedzie mozna atakowac :F

36

15. 09. 2007, 20:01

no to reszte "nie podróbek" zapraszam do mojego przyszłego klanu (nazwy nie znam ale cos sie wymysli :P )
Nick: TheCursedOne



Je cherche xxx Dansante et Pantalon De la Nuit

37

16. 09. 2007, 09:44

to może ja tez klan założy :D ale jeszcze nie wiem narazie mam sesje poprawkową :P i pasuje pozdawać a potem za gre sie wezme :)
http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
Je ne comprends pas le français, si vous voulez m'écrire faites le en anglais. Merci.

38

16. 09. 2007, 09:46

ajć :D i tak wam nakopie :D tylko mi opek powie co z zadaniem xD

hypnos

Fondateur historique - Ex Super-Modérateur

  • "hypnos" a démarré cette discussion
  • Envoyer un message privé

39

16. 09. 2007, 11:53

chrupek masz to pięknie ujęte na pl forum: http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=70422 patrz pkt 1.
na oficjalnym jutro ci odpowiem :P
***Opérateur de BloodWars - Ultima Thule***
***Administrateur du Forum BloodWars***

>>> Clique ici pour m'envoyer un MP <<<


À lire avant de poster un MP: Qui est qui et à qui rapporter quoi?

Un problème avec le PREMIUM? À lire: F.A.Q. en cas de problèmes avec les comptes PREMIUM

Aurez-vous le courage de choisir la pilule rouge ?.... !! Le staff forum recrute !!


Avant de poster un message sur le forum veuillez vous assurer si:
- la réponse
à votre question ne se trouve pas dans la F.A.Q. ou dans le Guide de jeu,
- votre sujet correspond bien à la section choisie!

40

16. 09. 2007, 14:12

napisałem wyraźnie... ZBUDOWAŁEM... Nie przejelem ani nic takiego =.=